Obróbka zdjęć - profesjonalnie!
Dowolne efekty, indywidualna obróbka! Wyślij zdjęcie i opis obróbki na maila: foto.fxx@gmail.com

Profesjonalni graficy wykonają obróbkę Twoich zdjęć - szybko, w atrakcyjnej cenie i z możliwością poprawek. Zapraszamy do kontaktu.

Opisz w mailu efekt jaki chcesz uzyskać na obrabianym zdjęciu - mamy duży zakres możliwości. Jeśli masz pytania - napisz tutaj.

wycena pytania

Przykładowe efekty:

Efekt Pasteli

efekt pasteli efekt pasteli

Efekt Czarno-biały z kolorem

efekt czarno biały efekt czarno biały

Efekt Szkicu

efekt szkicu efekt szkicu

Efekt Obrazu

efekt obrazu efekt obrazu

Efekt Starego Zdjęcia

efekt starego zdjęcia efekt starego zdjęcia

Efekt Tekstu

efekt tekstu efekt tekstu

Efekt Dragana

efekt dragana efekt dragana

Efekt HDR

efekt hdr efekt hdr

I wiele innych...

Profesjonalna obróbka zdjęć - szeroki wachlarz przeróbek i duża możliwość edycji. Wykonujemy skomplikowaną obróbkę i osiągamy efekty niemożliwe do uzyskania prostymi programami dostępnymi online.

ATRAKCYJNE CENY - już od 3,99zł

Otrzymane od klientów zdjęcia zostaną wykorzystane jedynie do realizacji zamówienia i nie są udostępniane osobom trzecim. Zamawiający obróbkę oświadcza że jest właścicielem zdjęcia i jego obróbka nie narusza praw osób trzecich.

Wycenę przygotowujemy indywidualnie w oparciu o zleconą obróbkę.

Czas realizacji to przeważnie maksymalnie 2 dni!

Oferujemy atrakcyjne rabaty!

Stawiamy głównie na indywidualne zamówienia. Opisz efekt jaki ma zostać uzyskany po obróbce.

Zapraszamy do kontaktu :)

wycena pytania

Obróbka zdjęć - efekty specjalne

Obróbka zdjęć za pomocą dodania do niego efektów specjalnych daje zaskakujący i ciekawy efekt. Efekty specjalne znajdują zastosowanie zarówno w wysokobudżetowych produkcjach filmowych jak i fotografii. Ciekawe efekty mogą całkiem odmienić zdjęcie. Jeśli zależy nam na wykonaniu oryginalnego prezentu warto zastanowić się nad tą opcją. Oferujemy szeroki wachlarz ciekawych i niespotykanych efektów. Obróbce takiej można poddać zarówno całe zdjęcie jak i pewne jego fragmenty.

Najprostsze efekty specjalne związane są z przepuszczeniem zdjęcia przez różnego rodzaju filtry. Za pomocą protych zabiegów polegających na manipulacji kontrastem i kolorami możemy uzyskać nową jakość zdjęcia. Przykładowo jednym z często stosowanych efektów jest pozbawienie pewnych fragmentów zdjęcia koloru zaś w innych elementach mocno podkręcamy nasycenie. Efekt taki często stosowany jest na plakatach filmowych. Profesjonalna obróbka tego typu gwarantuje uzyskanie ciekawych rezultatów.

Również dla uzyskania tak zwanego efektu sepii (starego zdjęcia) konieczne jest zastosowanie filtrów i manipulacja kolorem. Zwykłe zdjęcie można przerobić na obraz lub rysunek. Lista możliwych do zastosowania filtrów jest długa a stosując je można osiągnąć różne efekty. Jeśli są Państwo zainteresowani taką obróbką prosimy o kontakt a my przedstawimy interesujące propozycje.

Budzącym zainteresowanie efektem jest przerobienie zdjęcia tak, aby przypominało ono starą fotografię. Interesująco wyglądają nasze współczesne zdjęcia stylizowane na stare.

Równie ciekawy jest tak zwany efekt pasteli. Jest to już bardziej skomplikowana obróbka, a efektem końcowym jest obrazek wyglądający jak malowany kolorowymi pastelami na kartce lub dowolnym materiale. Po wydruku może stanowić oryginalny i niespotykany prezent.

Niezwykle ciekawe są efekty szkicu. Narysowanie prawdziwego szkicu najmuje często kilkanaście godzin. Dzięki cyfrowej obróbce możliwe jest przekształcenie zdjęcia w szkic znacznie szybciej a efekt będzie równie ciekawy.

Coraz popularniejsza jest również obróbka zdjęcia w wyniku której jesteśmy w stanie uzyskać efekt postaci tekstowej. Aby uzyskać zadowalający efekt, zdjęcie do przeznaczone do przeróbki musi być w wysokiej rozdzielczości. Jeśli są Państwo zainteresowani osiągnięciem takiego efektu a macie wątpliwości czy zdjęcie się nadaje, zapraszamy do kontaktu. Sprawdzimy zdjęcie i damy znać czy będzie to możliwe.

Słynny Efekt Dragana nadaje zdjęciu charakterystycznego stylu. Andrzej Dragan jest fotografem, który po licznych eksperymentach uzyskał efekt nazwany jego imieniem. Efekt ten kojarzony jest obecnie przez osoby zajmujące się fotografią na całym świecie. Często tego typu obróbka zdjęć zwana jest także retuszem światłem. Dzięki wyważonym manipulacjom kolorami, nasyceniem, kontrastem i światłem jest on teraz możliwy do uzyskania przez każdego. Jest to na tyle ciekawy i oryginalny efekt ze nie mogło zabraknąć go w naszej ofercie.

Większość urządzeń do rejestracji obrazu (aparatów i kamer) nie uzyskuje obrazu w pełnym zakresie kolorów i barw widocznych ludzkim okiem. Ma to związek z dynamiką oka - aparaty rejestrują obrazy w niewielkim zakresie - LDR. Tymczasem ludzkie oko rozpoznaje kolory o znacznie szerszym zakresie dynamiki - HDR. Dlatego często piękne krajobrazy po sfotografowaniu nie wyglądają już na zdjęciu tak imponująco. Jednak dziki możliwości obróbki zdjęć polegającej na zwiększeniu jego zakresu dynamiki, możliwe jest uzyskanie zdjęcia o wysokim zakresie tonalnym (HDR).

Trójwymiarowa fotografia - obróbką zdjęć można uzyskać efekt "wyłaniania się" się z fotografii osoby która się na niej znajduje.

Kolaż uzyskujemy z łącznia kilku tworzyw lub materiałów. Wyróżniamy również kolaż fotograficzny. Jest to odpowiednie rozmieszczenie zdjęć tak, aby uzyskać atrakcyjną całość. Sugerując się wytycznymi klientów możemy stworzyć ciekawy i efektowny kolaż.

Jeśli zależy Państwu na przygotowaniu dla kogoś ciekawego i oryginalnego prezentu - proponujemy wykonanie plakatu filmowego z tą osobą. Oczywiście aby prezent był jeszcze ciekawszy warto wcześniej zdecydować się na zastosowanie oferowanych przez nas efektów. Wszystkie zamówienia tworzymy indywidualne dlatego jesteśmy w stanie zapewnić wysoką jakość obróbki.

Szybko zdobywa popularność przeróbka polegająca na wstawieniu kogoś do okładki gazety lub czasopisma. Jest to niezapomniany i sprawiający dużo radości upominek a jeśli zdecydujemy się do tego na zastosowanie dodatkowych efektów będzie to jeszcze ciekawsze.