Obróbka zdjęć - profesjonalnie!
Dowolne efekty, indywidualna obróbka! Wyślij zdjęcie i opis obróbki na maila: foto.fxx@gmail.com

Profesjonalni graficy wykonają obróbkę Twoich zdjęć - szybko, w atrakcyjnej cenie i z możliwością poprawek. Zapraszamy do kontaktu.

Opisz w mailu efekt jaki chcesz uzyskać na obrabianym zdjęciu - mamy duży zakres możliwości. Jeśli masz pytania - napisz tutaj.

wycena pytania

Przykładowe efekty:

Fotomontaż Joker

fotomontaż joker fotomontaż joker

Fotomontaż Avatar

fotomontaż avatar fotomontaż avatar

Fotomontaż Wampir

fotomontaż wampir fotomontaż wampir

Fotomontaż Zombie

fotomontaż zombie fotomontaż zombie

Fotomontaż Terminator

fotomontaż terminator fotomontaż terminator

Fotomontaż Wodny Efekt

wodny efekt wodny efekt

I wiele innych...

Profesjonalna obróbka zdjęć - szeroki wachlarz przeróbek i duża możliwość edycji. Wykonujemy skomplikowaną obróbkę i osiągamy efekty niemożliwe do uzyskania prostymi programami dostępnymi online.

ATRAKCYJNE CENY - już od 3,99zł

Otrzymane od klientów zdjęcia zostaną wykorzystane jedynie do realizacji zamówienia i nie są udostępniane osobom trzecim. Zamawiający obróbkę oświadcza że jest właścicielem zdjęcia i jego obróbka nie narusza praw osób trzecich.

Wycenę przygotowujemy indywidualnie w oparciu o zleconą obróbkę.

Czas realizacji to przeważnie maksymalnie 2 dni!

Oferujemy atrakcyjne rabaty!

Stawiamy głównie na indywidualne zamówienia. Opisz efekt jaki ma zostać uzyskany po obróbce.

Zapraszamy do kontaktu :)

wycena pytania

Obróbka - fotomontaż

Zaawansowaną formą obróbki zdjęć są fotomontaże. Pierwsze fotomontaże polegały na manipulacją fotografiami analogowymi. We współczesnych czasach wykorzystuje się przy zabiegach tego typu komputery i zaawansowane programy graficzne. Pozwala to na szeroki zakres możliwości i uzyskanie fotomontażu bez niszczenia oryginalnych fotografii.

Jeśli są Państwo zainteresowani stworzeniem cyfrowego fotomontażu, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wśród dużej gamy oferowanych fotomontaży ciekawą formą jest obrabianie zdjęcia w taki sposób, aby upodobnić osobę na nim się znajdującą do postaci filmowej lub bajkowej. Ciekawą opcją są zdjęcia charakteryzowane na okładkę gazety lub pisma.

Niegdyś fotomontaże kojarzone były głównie z tworzeniem fotografii iluzorycznej. Dysponując fotografiami analogowymi stosowano różne zabiegi mające na celu stworzenie obrabianego fotomontażu. Jedną z pierwszych form foto manipulacji był usuwanie osób które nie powinny znaleźć się na tej fotografii. Aby osiągnąć taki efekt konieczne było odpowiednie cięcie i klejenie elementów fotografii aby osiągnąć naturalny efekt. Z kolei artyści posługując się obróbką fotomontażową mogli przedstawiać róże fotografowane elementy w oryginalny i niespotykany sposób.

Obecnie nie ma konieczności skomplikowanych edycji analogowych - wszystkie zabiegi na zdjęciu wykonuje się przy pomocy komputera. Dlatego jeśli są Państwo zainteresowani wykonaniem fotomontażu to są Państwo na właściwej stronie :) Zapraszamy do zapoznania się z galerią naszych prac oraz kontaktu. Z przyjemnością wykonamy któryś z dostępnych fotomontaży lub stworzymy coś całkiem nowego.

Dobrze obrobione zdjęcia mogą być atrakcyjnym prezentem dla kogoś bliskiego, ciekawą pamiątką lub oryginalną dekoracją. Fotomontaż po obróbce wysyłamy do klienta pocztą elektroniczną, ale jest taż możliwość wydrukowania na papierze kredowym lub formie plakatu filmowego. Ciekawą możliwocią są również wydruki na płótnie.

Jako że poza wykonywaniem usług staramy dzielić się wiedzą na temat obróbki fotografii, dla zainteresowanych tą tematyką przedstawiamy garść informacji na temat fotomontażu.

Historia:

Pierwszym oficjalnie uznanym fotomontażem jest zdjęcie "Dwie Drogi życia" powstała w 1857 roku (czyli na długo przed wybuchem pierwszej Wojny Światowej). Pocztówka na której drukowane było to zdjęcie szybko zdobyła popularność w wielu miejscach na świecie.

Jednak dopiero w trakcie wojny obróbka zdjęć stała się niezwykle popularna. Fotografowie na masą skalę zaczęli tworzyć zdjęcia, na których do zdjęć żołnierzy doklejano żony, dzieci i bliskich członków rodziny. Niezwykłą popularność zyskały pocztówki, na których drukowane były tego typu obrazki.

Fotografią bawili się artyści, między innymi Salvador Dali. Fotomontaże dawały możliwość tworzenia surrealistycznych fotografii. Politycy (głównie ZSRR) zamawiali obróbkę zdjęć w celu tworzenia propagandowych plakatów i ogłoszeń do gazet. W kolejnych latach profesjonalny fotomontaż zdobywał popularność w branży reklamowej.

Techniki obrabiania zdjęć przy tworzeniu fotomontaży:

Od czasów fotografii analogowej w tematyce fotomontażu sporo się zmieniło. Zmienił się też cel tworzenia fotomontaży. Niegdyś obróbka zdjęć tym sposobem miała na celu manipulację informacją - przekazywanie informacji, które nie miały miejsca w rzeczywiśtości. Obecnie dzięki komputerom przerabianie zdjęć stało się znacznie prostsze, lecz również wykrywanie fotomontaży stoi na bardzo wysokim poziome. Różne szczegóły niewidoczne dla ludzkiego oka są rozpoznawane przez algorytmy komputerowe.

Dlatego w obecnych czasach zmieniło się przeznaczenie fotomontaży. Używane są głównie w branży reklamowej oraz rozrywkowej. Dzięki wyspecjalizowanym programom praca nad obróbką zdjęć jest znacznie szybsza i bardziej precyzyjna. Oczywiście wykonanie skomplikowanych fotomontaży nadal wymaga dużej ilości czasu. Jednak efekty pracy nad obrazem są na tyle satysfakcjonujące, że warto go poświęcić.

Aspekty etyczne i prawne:

Warto poruszyć ten temat, ponieważ fotomontaż przedstawia zarówno elementy prawdziwe jak i nieprawdziwe powstałe w skutek obróbki zdjęcia. Manipulacje tego typu sprawiają że trzeba zapoznać się z tematyka etyki w fotografii. Miały miejsce przypadki w których fotomontaże były prezentowane jako prawdziwe zdjęcia celowo wprowadzając widza w błąd. Dlatego stworzony został specjalny kodeks i dotyczy on rzetelności publikowanych zdjęć. Korzystając z naszych usług zamawiający zdjęcie oświadcza, że nie narusza praw osób trzecich oraz niczyich praw autorskich, oraz wykonany fotomontaż nie ma z zadanie celowego przedstawienia komuś nieprawdziwych informacji.