Obróbka zdjęć - profesjonalnie!
Dowolne efekty, indywidualna obróbka! Wyślij zdjęcie i opis obróbki na maila: foto.fxx@gmail.com

Profesjonalni graficy wykonają obróbkę Twoich zdjęć - szybko, w atrakcyjnej cenie i z możliwością poprawek. Zapraszamy do kontaktu.

Opisz w mailu efekt jaki chcesz uzyskać na obrabianym zdjęciu - mamy duży zakres możliwości. Jeśli masz pytania - napisz tutaj.

wycena pytania

Przykładowe zdjęcia:

Retusz Usuwanie Niedoskonałości

retusz skóry retusz skóry

Retusz Zmiana Tła

retusz zmiana tła retusz zmiana tła

Retusz Poprawa Kolorów

retusz poprawa kolorów retusz poprawa kolorów

Retusz Wycinanie Tła

wycinanie tła wycinanie tła

I wiele innych...

Profesjonalna obróbka zdjęć - szeroki wachlarz przeróbek i duża możliwość edycji. Wykonujemy skomplikowaną obróbkę i osiągamy efekty niemożliwe do uzyskania prostymi programami dostępnymi online.

ATRAKCYJNE CENY - już od 3,99zł

Otrzymane od klientów zdjęcia zostaną wykorzystane jedynie do realizacji zamówienia i nie są udostępniane osobom trzecim. Zamawiający obróbkę oświadcza że jest właścicielem zdjęcia i jego obróbka nie narusza praw osób trzecich.

Wycenę przygotowujemy indywidualnie w oparciu o zleconą obróbkę.

Czas realizacji to przeważnie maksymalnie 2 dni!

Oferujemy atrakcyjne rabaty!

Stawiamy głównie na indywidualne zamówienia. Opisz efekt jaki ma zostać uzyskany po obróbce.

Zapraszamy do kontaktu :)

wycena pytania

Retusz fotografii

Obróbka zdjęć poprzez retusz pozwala na wprowadzenie w nim licznych zmian w wyniku których wygląda ono tak jak chcieliśmy. Często nie jesteśmy zadowoleni z wyglądu naszych zdjęć i wtedy w z pomocą przychodzi możliwość wykonania retuszu. Najprostszą formą retuszu jest kadrowanie zdjęcia. Umożliwia ono wyprostowanie przekrzywionego zdjęcie lub usunięcie zbędnych elementów znajdujących się przy jego krawędziach. Z pozoru prosta obróbka tego typu umożliwia uzyskanie znacznej poprawy w wizualnej jakości zdjęcia. Pozbawione nienaturalnych przekrzywień zdjęcie prezentuje się znacznie lepiej - prezentuje się interesująco i przyjemnie dla oka.

Oczywiście retusz zdjęć nie ogranicza się jedynie do możliwości kadrowania zdjęcia. Dzięki takim możliwościom jak poprawa kolorów czy balansu bieli możemy w dużym stopniu mieć wpływ na ostateczny wygląd zdjęcia nawet jeśli zostało ono wykonane w niekorzystnych warunkach. Odpowiedni retusz pozwala zniwelować niedostateczne warunki które mieliśmy przy robieniu zdjęcia. Problemy z brakiem ostrości i światła mogą zostać zniwelowane odpowiednią obróbką zdjęcia. Odpowiednia manipulacja kolorami oraz filtrami pozwala w razie potrzeby stonować zdjęcie lub wręcz przesycić fotografię kolorami w zależności od efektu jaki chcemy uzyskać.

Retusz inwazyjny - czyli zmieniający w większym stopniu wygląd zdjęcia nie ogranicza się do manipulacji kolorami czy kadrowaniem. Tutaj mamy do czynienia z zaawansowaną ingerencją w strukturę zdjęcia - całe elementu mogą zostać edytowane lub usunięte. Umiejętna edycja fragmentami fotografii pozwala na usunięcie ludzi lub innych elementów zdjęcia które znalazły się na nim przypadkowo. Niezależnie czy na zdjęciu pojawiła się niepożądana osoba czy przedmiot, jeszcze nie wszystko stracone. Obróbka zdjęcia pozwala na retusz i pozwala nadać naszej fotografii upragniony wygląd. Profesjonalna obróbka pozwala uzyskać taki efekt, że ludzkie oko nie jest w stanie dostrzec że fotografia była poddana obróbce.

Korzystając z odpowiednich opcji jesteśmy w stanie zmienić całkowicie tło zdjęcia. Umożliwia to atrakcyjną prezentację artykułów w katalogach a także umieszczenie osób znajdujących się na zdjęciu w egzotycznych krajach lub otoczeniu ulubionego filmu. Warto pamiętać o takiej możliwości gdy chcemy podarować komuś niezapomniany i oryginalny prezent.

Warto przekonać się jak dużym zaskoczeniem dla obdarowanej osoby może być prezent w postaci fotografii przedstawiającej ją w gronie ulubionych aktorów, celebrytów lub innych znanych postaci. Dzięki profesjonalnej obróbce zdjęć jest to możliwe.

Nie jest tajemnicą że zdjęcia wszelkiego pokroju gwiazd - niezależnie czy drukowaną są na okładkach czasopism czy dostępne w Internecie poddawane są licznym retuszom. Jak wiadomo nikt nie jest doskontały. Korzystając z naszej oferty klienci mogą pozbyć się ze swoich fotografii wszelkich niedoskonałości. Umożliwiamy szeroki zakres edycji obejmującej wyszczuplanie, usuwanie niedoskonałości, opalanie, wybielanie zębów oraz inne zabiegi. Dzięki profesjonalnemu retuszowi możemy uzyskać efekt przekraczający nasze wyobrażenia - zakres obróbki zależny jest wyłącznie od życzeń klienta. Problemem nie jest usunięcie niepożądanego efektu czerwonych oczu czy "wycięcie" paru zbędnych kilogramów. Możliwości obróbki zdjęć są ogromne, możecie Państwo przekonać się o tym zlecając nam edycję Państwa zdjęć.

Z ciekawych opcji retuszu w naszej ofercie znajduje się również naprawa starych lub zniszczonych zdjęć. Jak wiadomo fotografie analogowe mogą ulec zniszczeniu, a na tych starszych widać upływ czasu. Odpowiednia obróbka jest w stanie przywrócić starym zdjęciom ich dawny blask.