Obróbka zdjęć - profesjonalnie!
Dowolne efekty, indywidualna obróbka! Wyślij zdjęcie i opis obróbki na maila: foto.fxx@gmail.com

Profesjonalni graficy wykonają obróbkę Twoich zdjęć - szybko, w atrakcyjnej cenie i z możliwością poprawek. Zapraszamy do kontaktu.

Opisz w mailu efekt jaki chcesz uzyskać na obrabianym zdjęciu - mamy duży zakres możliwości. Jeśli masz pytania - napisz tutaj.

wycena pytania

Fotografia ślubna

Korekty zdjęć ślubnych

retusz skóry retusz skóry

Retusze zdjęć ślubnych

retusz zmiana tła retusz zmiana tła

Poprawki zdjęć ślubnych

retusz poprawa kolorów retusz poprawa kolorów

Profesjonalne przeróbki zdjęć ślubnych.

Profesjonalna obróbka zdjęć ślubnych - poprawa kolorów, kadrowania, usuwanie niedoskonałości i inne obróbki według wytycznych klienta zapraszamy do kontaktu.

Obróbka zdjęć ślubnych, gwarantujemy wysoką jakość i NISKIE CENY - już od 3,99zł

Otrzymane od klientów zdjęcia zostaną wykorzystane jedynie do realizacji zamówienia i nie są udostępniane osobom trzecim. Zamawiający obróbkę oświadcza że jest właścicielem zdjęcia i jego obróbka nie narusza praw osób trzecich.

Wycenę przygotowujemy indywidualnie w oparciu o zleconą obróbkę.

Czas realizacji to przeważnie maksymalnie 2 dni!

Oferujemy atrakcyjne rabaty!

Stawiamy głównie na indywidualne zamówienia. Opisz efekt jaki ma zostać uzyskany po obróbce.

Zapraszamy do kontaktu :)

wycena pytania

Obróbka zdjęć ślubnych

Fotografia ślubna jest niezwykle ważna. Ślub i wesele to wydarzenia niepowtarzalne i warto aby było uwiecznione na jak najpiękniejszych fotografiach. Chcemy, aby para młoda oraz goście wyglądani na nich jak najlepiej, ponieważ do zdjęć tych często będziemy wracali po latach. Jako że możliwość powtórzenia sesji zdjęciowej praktycznie nie istnieje, jest to dziedzina fotografii niezwykle wymagająca.

Niestety często okazuje się, że zdjęcia wykonane w trakcie uroczystości ślubu i wesela wymagają dodatkowej obróbki. Zdarza się że zdjęcia okazują się zbyt jasne lub ciemne, przekrzywione w którąś stronę lub są zbyt słabo nasycone. Są to drobne niedoskonałości i ich poprawa nie jest zbyt skomplikowana. Większym problemem są zamknięte oczy w najważniejszym momencie, odbijająca się lampa błyskowa lub elementy, które chcielibyśmy z fotografii usunąć. Profesjonalna obróbka zdjęć ślubnych obejmuje te korekty jak również inne których nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Poprawione fotografie mogą prezentować się niezwykle ciekawie dzięki dodaniu do nich pewnych filtrów.

Obróbka oferowana jest przez wielu fotografów ślubnych, należy jednak liczyć się z wyższą ceną i często dłuższym czasem oczekiwania na fotografie. My oferujemy Państwu wykonanie w atrakcyjnej cenie i krótkim czasie profesjonalnego retuszu lub korekty zdjęć ślubnych według Państwa wytycznych.

Jeśli więc nie są Państwo zadowoleni ze swoich zdjęć ślubnych - zapraszamy do kontaktu, poprawimy ich wygląd.